Wycieczka do PEC Geotermia Podhalańska S.A. Bańska Nizina

Data: 21.05.2024 Kategoria: Sprawy studenckie

W ramach przedmiotu Systemy geotermii w dniach 6-7 06.2024 organizowana jest wycieczka dydaktyczna do PEC Geotermia Podhalańska S.A. Bańska Niżna. W ramach zwiedzania obiektu studenci zapoznają się działaniem ciepłowni od odwiertu po odbiorców gorącej wody oraz zwiedzanie najgłębszego odwiertu geotermalnego na terenie Polski w Gminie Szaflary.

Koszt uczestnictwa, około 145 zł, pokrywa nocleg, wyżywienie oraz transport autobusowy.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_gG5F2WLOkRyHixveocdl0ecO5vPqI7ssbYVzqjNhEiaW4A/viewform?usp=sf_link

O udziale w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń.