Wykład o małym reaktorze jądrowym Westinghouse AP300

Data: 05.12.2023 Kategoria: Życie Wydziału

Serdecznie zapraszamy na wykład „AP300 SMR: going small, challenges and opportunities” przygotowany przez inż. Julie Gorgemans – specjalistkę z Westinghouse Electric Company.

Po wykładzie zostanie zaprezentowana atrakcyjna oferta staży studenckich, których realizację zaplanowano w 2024 roku w różnych lokalizacjach Westinghouse w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Wykład odbędzie się w czwartek 7 grudnia 2023 r. o godz. 11:15, bud. A-1, sala 241 „Nowa Sala Senatu”.

Czekamy na Ciebie!

westinghouse_internship_program_flyer_-_save_the_date_wroclaw-1.jpg