Zakład Energetyki Cieplnej Prudnik Sp. z o.o. uruchamia program stażowy

Data: 25.01.2023 Kategoria: Sprawy studenckie

Zakład Energetyki Cieplnej Prudnik Sp. z o.o. uruchamia program stażowy skierowany do studentów Wydziału Inżynierii Środowiska i Wydziału Energetyki. W ramach programu stażowego dostępne będą dwa miejsca. Kwota jaką otrzyma uczestnik programu to 1 500 złotych netto miesięcznie.

Adresatami programu są studenci trzeciego roku studiów inżynierskich lub pierwszego i drugiego roku studiów magisterskich o kierunku energetyka cieplna, inżynieria środowiska. Oprócz stypendium finansowego w wysokości 1 500 zł netto miesięcznie, spółka oferuje również płatne praktyki w siedzibie ZEC Prudnik. Praktyki mogą odbyć się w systemie ½ etatu w trakcie całego roku lub pełnego etatu w miesiącach VI-IX. Studenci będą mieli możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych fachowców, z długoletnim stażem pracy i ogromnym doświadczeniem w zakresie ciepłownictwa.

W ramach stażu oferujemy:
• stypendium finansowe w wysokości 1 500 złotych netto miesięcznie, od dnia podpisania umowy do dnia rozpoczęcia pracy w ZEC Prudnik,
• praktyki w siedzibie ZEC Prudnik,
• odpowiednie przeszkolenie,
• wsparcie doświadczonego zespołu,
• możliwość rozwoju kariery zawodowej,
• wsparcie z zdobyciu mieszkania,
• ciekawą pracę w cenionym zakładzie.

Studenci, oprócz wsparcia finansowego, mogą liczyć na pracę w ZEC Prudnik. Decyzja o dalszej współpracy będzie podejmowana na koniec okresu stażowego.

W ramach zatrudnienia w ZEC Prudnik możesz zyskać:
• stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
• interesującą pracę w firmie z tradycjami, otwartej dla klienta i szukającej nowych rozwiązań,
• szkolenia, kursy,
• dofinansowanie do studiów,
• możliwe studia podyplomowe, w tym MBA
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy,
• współpracę z wysokiej klasy specjalistami w branży,
• benefity: świadczenia urlopowe, premia, nagrody roczne, opieka medyczna, fundusz socjalny,
• Pracownicze Programy Emerytalne,
• atrakcyjny system wynagradzania adekwatny do posiadanych kwalifikacji,
• paca w przyjaznej atmosferze,
• oraz wiele innych !

Nabór do programu stażowego rusza od 30 stycznia 2023 r. i przeprowadzony zostanie w formie konkursu. Zainteresowane osoby muszą w formie pisemnej odpowiedzieć na pytanie „ W jaki sposób podjęcie pracy w ZEC Prudnik Sp. z o.o. wpłynie na rozwój mojej kariery zawodowej oraz na ZEC Prudnik Sp. z o.o.". Kandydaci zostaną zaproszeni na miesięczny staż, po którym zostaną wybrane dwie osoby do programu stypendialnego.

Szczegółowych informacji udziela dział kadr, tel: 77 436 33 11, e-mail: kadry@zecp.com.pl