Zaproszenie na spotkanie z General Electric Gas Power

Data: 16.06.2022 Kategoria: Sprawy studenckie

23 czerwca 2022 r. o godz. 13.15 w s. 263 bud. A-4 odbędzie się wykład „Niezawodność turbin gazowych”. Przedstawiciele GE Gas Power opowiedzą o ofercie praktyk studenckich, staży oraz możliwościach rozwoju kariery zawodowej.

Z wykładu „Niezawodność turbin gazowych” dowiecie się jak buduje się nowoczesne turbiny gazowe, gdzie znajdują zastosowanie oraz dlaczego to bardzo ważny obecnie temat. Spotkanie będzie również okazją do zaprezentowania oferty praktyk i staży oraz rozwoju kariery zawodowej w GE Gas Power.

gegaspower.png