Spotkanie z IAV

Organizator: Wydział Mechaniczno-Energetyczny
Cena wejścia: bezpłatne

karriere.jpg

Zapraszamy studentów wydziałów Mechaniczno-Energetycznego oraz Mechanicznego do wzięcia udziału w spotkaniu z firmą IAV, twórcą innowacyjnych technologii dla przemysłu motoryzacyjnego.

W ramach wydarzenia przedstawiciele firmy przedstawią swoją ofertę staży, prac studenckich oraz prac dyplomowych. Przed spotkaniem zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową IAV

Spotkanie odbędzie się 2 lipca o godz. 9:30 w sali 263 w budynku A4. Językiem spotkania będzie język angielski.

Transmisja ze spotkania będzie realizowana za pomocą platformy Zoom