Uroczystość zakończenia studiów dla Absolwentów 2024

Kontakt: ewa.zajaczkowska@pwr.edu.pl
Cena wejścia: bezpłatne

Szanowni Państwo!

uroczystość zakończenia studiów dla absolwentów z rocznika 2024 odbędzie się 29 listopada 2024 r. o godz. 12.00 w Auli Politechniki Wrocławskiej (bud. A-1).

Prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres: ewa.zajaczkowska@pwr.edu.pl do 12 listopada 2024 r.

Kwestie organizacyjne:
1. Prosimy o przybycie do sali 39 (pomieszczenie przy szatni w bud. A-1) na godzinę przed rozpoczęciem uroczystości, celem odebrania togi.

2. O godz.11.50 prosimy o zebranie się przy dziekanacie (p. 245, bud. A1) w celu uformowania orszaku.

3. W czasie uroczystości zostaną wręczone dyplomy laureatom
a) konkursu TOP-10,
b) konkursu im. prof. R. Sobolskiego
c) konkursu im. prof. T. Wróblewskiego
d) konkursu TT-CS HI-TECH.

4. W uroczystości mogą wziąć udział wszyscy absolwenci, którzy ukończyli studia w 2024 roku wraz z osobami towarzyszącymi (rodzina, przyjaciele).

5. Po uroczystości zostanie wykonane pamiątkowe zdjęcie.