Informacje dla kandydatów rozpoczynających studia

Data: 21.09.2021 Kategoria: Sprawy studenckie

Serdecznie witamy kandydatów rozpoczynających studia na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym Politechniki Wrocławskiej.

W tym roku Immatrykulacja odbędzie się zdalnie 27 września 2021 r. (poniedziałek) o godz. 9.30. Link do transmisji zostanie umieszczony na stronie wydziałowej przed rozpoczęciem uroczystości.

W dniu 28 września 2021 r. (wtorek) po okazaniu dokumentu tożsamości będziemy w sali 59 bud. C6 wydawać studentom studiów stacjonarnych Elektroniczne Legitymacje Studenckie (ELS) oraz karty biblioteczne zgodnie z następującym harmonogramem:

- godz.   9.00 - Odnawialne źródła energii
- godz. 10.30 - Energetyka
- godz. 11.00 – Lotnictwo i kosmonautyka
- godz. 12.30 – Mechanika i budowa maszyn energetycznych

ELS zostanie wydana pod warunkiem rozliczenia naliczonej opłaty na portalu Edukacja.CL oraz zaakceptowania ślubowania w systemie JSOS do 27 września 2021 r.

W tym samym dniu, tj. 28 września 2021 r. (wtorek) w sali 301, bud. D1 odbędzie się Szkolenie z praw i obowiązków studenta organizowane przez Samorząd studencki
- o godz. 9.00 dla kierunku Lotnictwo i kosmonautyka oraz Mechanika i budowa maszyn energetycznych;
- o godz. 11.15 dla kierunku Odnawialne źródła energii oraz Energetyka.

Studenci studiów niestacjonarnych będą mieli wydawane ELS oraz karty biblioteczne 9 października 2021 r. (sobota - pierwszy zjazd) w Dziekanacie (p. 245, bud. A1) w przerwie między zajęciami w godz. 10.45 - 11.30.

Prosimy o zapoznanie się z przygotowanymi dla Państwa materiałami

- prezentacja wydziałowa

- informacje ogólnouczelniane