Informacje dla osób przyjętych na studia II stopnia w semestrze letnim 2021/2022

Data: 21.02.2022 Kategoria: Sprawy studenckie

Najpóźniej 23.02.2022 r. na portalu Edukacja.CL pojawi się informacja o przyjęciu na specjalność - będzie to widoczne w Przedmiocie kształcenia (PK):

Studia stacjonarne:

PO-W09-ENG-CCK- -ST-IIM-WRO-ISG- - - - -PWR1-DWU - Chłodnictwo, ciepłownictwo i klimatyzacja
PO-W09-ENG-NTE- -ST-IIM-WRO-ISG- - - - -PWR1-DWU - Nowoczesne technologie energetyczne

PO-W09-ENGAN-CAE- -ST-IIM-WRO-ISG- - - - -PWR1-DWU - Computer aided mechanical and power engineering
PO-W09-ENGAN-RSE- -ST-IIM-WRO-ISG- - - - -PWR1-DWU - Renewable sources of energy

PO-W09-MBE-ILO- -ST-IIM-WRO-IME- - - - -PWR1-DWU - Inżynieria lotnicza
PO-W09-MBE-MUE- -ST-IIM-WRO-IME- - - - -PWR1-DWU - Maszyny i urządzenia energetyczne

Studia niestacjonarne:

PO-W09-ENG-OZE- -NZ-IIM-WRO-ISG- - - - -PWR1-DWU - Odnawialne źródła energii

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami przygotowanymi dla kandydatów przyjętych:

na studia stacjonarne II stopnia

na studia niestacjonarne II stopnia

OBOWIĄZKOWE SZKOLENIE BHP DLA STUDENTÓW

Termin szkolenia: 8.03.2022 - 29.03.2022

Szkolenie organizowane jest w formie e-learningu i jest ważne 5 lat.
Szkolenie BHP zaliczone w ubiegłych latach także w formie e-learningu zostanie przepisane - nie trzeba w tej sprawie składać podania.
Szkolenie BHP zaliczone w poprzednich latach w formie wykładu nie może być przepisane.

Szkolenie BHP - ulotka informacyjna

Logowanie na stronie: http://szkoleniebhp.pwr.edu.pl/

Logowanie na stronie: http://ohs-training.pwr.edu.pl/ dla studentów studiujących w języku angielskim

Wobec studentów, którzy nie wezmą udziału w szkoleniu BHP zostaną skierowane wnioski na komisję dyscyplinarną ze względu na niewykonanie obowiązku narzuconego Rozporządzeniem MNiSW z 5.07.2007 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w uczelniach (DZ.U. z 18.07.2007 r.) oraz Zarządzenia Wewnętrznego 108/2016 w sprawie organizowania szkolenia w zakresie BHP dla studentów PWr.