Płatny staż wakacyjny w siedzibie firmy Westinghouse w USA

Data: 12.01.2022 Kategoria: Sprawy studenckie

Westinghouse Electric Company jest amerykańską firmą działającą w branży energetyki jądrowej od ponad 60 lat. Pierwszą amerykańską komercyjną elektrownię jądrową z reaktorem typu PWR (pressurized water reactor – reaktor wodny ciśnieniowy) uruchomiono w 1958 r. w Shippingport (Pensylwania, USA). Na całym świecie działa blisko 430 reaktorów jądrowych wykorzystujących technologię firmy Westinghouse.

Studenci Politechniki Wrocławskiej, w tym z Wydziału Mechaniczno-Energetycznego... pasjonaci energetyki jądrowej ale nie tylko... mogą aplikować na staż wakacyjny w siedzibie firmy w USA. Więcej informacji w ulotce informacyjnej (10/01/2022).

Aby dowiedzieć się więcej o firmie i jej ofercie zachęcamy do obejrzenia nagrania wideo ze spotkania z przedstawicielami firmy Westinghouse, którzy opowiadali na Politechnice Wrocławskiej o energetyce jądrowej i rozwijanych przez siebie technologiach.

westinghouse_staz.png