35 Akademickie Targi Pracy

Data: 04.11.2021 Kategoria: Sprawy studenckie

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademickich Targów Pracy, wspólnego przedsięwzięcia Fundacji Manus oraz Biura Karier Politechniki Wrocławskiej. Projekt realizowany z myślą o studentach i absolwentach Politechniki Wrocławskiej.

Akademickie Targi Pracy odbędą się 17 listopada 2021, 10:00 – 16:00. To wspaniała okazja do kontaktu i rozmów z potencjalnymi pracodawcami w przyjaznej atmosferze podczas rozmów w wirtualnych pokojach lub na kampusie uczelni.

35atp.jpg

Ze względów bezpieczeństwa Akademickie Targi Pracy będą miały formę hybrydową podzieloną na dwa moduły:

• moduł on-line (wirtualne stoisko) oraz
  • moduł stacjonarny, który odbędzie się w budynku C-13.

Oprócz tego będziecie mogli wziąć udział w webinarach on-line w dniach 16, 18, 19 listopada.

Dołącz do wydarzenia i nie przegap zapisów na spotkania z pracodawcami.

Możliwość rejestracji i dużo więcej przydatnych informacji czeka na stronie Akademickich Targów Pracy.