Absolwenci WME wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie SIMP

Data: 23.01.2020 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie Wydziału

13 grudnia 2019 r. w Warszawskim Domu Technika NOT odbyła się uroczysta Gala podsumowująca XIX edycję Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP, na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym, nad którą objął honorowy patronat Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Z grona 30. prac zgłoszonych do II etapu Konkursu, cztery zostały obronione w Politechnice Wrocławskiej i wysoko ocenione przez Główną Komisję Konkursową.

Dwie prace dyplomowe zostały wykonane przez dyplomantów z Wydziału Mechaniczno-Energetycznego:

mgr inż. Mateusz Maciążka, otrzymał wyróżnienie za pracę pt. „Experimental studies of heat transfer and mass deposition of selected flue gas components on a packed bed in a cryogenic reactor” wykonaną pod kierunkiem dra inż. Wojciecha Gizickiego;

inż. Piotr Strzelczyk, praca pt. „Projekt stanowiska do badania przepływomierzy zaworów i pomp” wykonana pod kierunkiem dra inż. Tomasza Tietze, została zakwalifikowana do finału Konkursu.

Gratulujemy!