Bon na laboratoria i kursy fakultatywne

Data: 13.06.2021 Kategoria: Sprawy studenckie

Kończysz studia II stopnia na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym? Czujesz, że Twoje umiejętności praktyczne mogłyby być lepsze? Chciałbyś przed opuszczeniem murów uczelni przejść praktyczny kurs w specjalistycznym laboratorium? Mamy dla Ciebie ofertę!

Zgłoś się po „Bon na laboratoria”, czyli dodatkowe, bezpłatne zajęcia laboratoryjne, które umożliwią Ci – w pewnym stopniu – nadrobienie ostatnich miesięcy. Trzy rodzaje kursów będą prowadzone w pomieszczeniach badawczych Wydziału Mechaniczno-Energetycznego - wszystkie we wrześniu. Po ukończeniu każdego kursu na każdego uczestnika czekać będzie specjalny certyfikat.

Zapisy startują 14 czerwca i potrwają do 18 czerwca. Zapisy na wszystkie zajęcia przyjmuje Prodziekan ds. kształcenia, dr hab. inż. Tomasz Hardy, prof. uczelni.

Szczegóły dotyczące oferty Wydziału Mechaniczno-Energetycznego w ramach bonu można znaleźć tutaj.

Do aktualnych studentów I stopnia wychodzimy z ofertą na dokształcające kursy fakultatywne. To szansa na nadrobienie wiedzy i umiejętności tych, którym w ostatnich semestrach brakowało wizyt w laboratoriach i zajęć praktycznych. Zapisy na kursy fakultatywne rozpoczną się 21 czerwca. Niestety ilość miejsc jest ograniczona.

Szczegóły dotyczące oferty Wydziału Mechaniczno-Energetycznego w ramach kursów fakultatywnych można znaleźć tutaj.

bonnalaboratoria_tabela_w9.pdf [ .pdf 585.47 KB ]

13-06-2021