Zaproszenie do składania ofert na wykonanie prac na podstawie umowy o dzieło

Data: 18.06.2018 Kategoria: Życie Wydziału

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Tytuł ogłoszenia: Zaproszenie do składania ofert na wykonanie prac na podstawie umowy o dzieło.

W związku z realizacją Projektu „Opracowanie i wdrożenie przedprodukcyjne chillera o wysokiej sprawności energetycznej B300/B/15-45 MOD”. Kierownik projektu poszukuje na okres od 25.06.2018 do 20.09.2018 osoby do ww. projektu do wykonania niżej wymienionych opracowań. W załączeniu zapytania ofertowe na poszczególne tematy opracowań wraz z opisem parametrów chillera.

• Opracowanie pt.: „Zastosowanie w projekcie norm z zakresu „Chłodnictwa, Pomp Ciepła, Klimatyzatorów i Sprężarek""
  • Ekspertyza funkcjonalności modelu matematycznego chillera B300/B/15-45/MOD
  • Opracowanie modelu matematycznego dla symulacji i badań krytycznych chillera B300/B/15-45/MOD
  • Opracowanie formatki pt.: „Paszport i DTR dla B300/B/15-45/MOD”