www.eko.jedlinka.pl - dane do celów edukacyjnych

Data: 26.02.2019 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie Wydziału

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowni Państwo,

nasza firma aktywnie realizuje założenia polityki ochrony środowiska naturalnego m.in. dzięki inwestycjom proekologicznym.

Jedną z nich jest zainstalowanie w kompleksie Pałacowo-Hotelowym w Jedlinie Zdroju paneli fotowoltaicznych oraz pompy ciepła.

Obserwacje i pomiary parametrów pracy systemu wytwarzania energii z OZE będą dostępne już od października 2018 r. na stronie internetowej www.eko.jedlinka.pl.

Dane do logowania: login: politechnikawroclaw hasło: Wyspi@nskiego27.

Dzięki specjalnie opracowanej aplikacji będziecie Państwo mogli korzystać z prezentowanych tam danych do celów edukacyjnych.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej witryny internetowej oraz odwiedzenia nas w Jedlinie Zdroju.

Radosław Leda
Członek Zarządu