Dni Otwarte na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym

Data: 08.07.2020 Kategoria: Życie Wydziału

W dniach 15-17 lipca zapraszamy na Dni Otwarte Wydziału Mechaniczno-Energetycznego, które odbędą się w formie online za pośrednictwem transmisji na żywo prowadzonych na portalu Facebook. Spotkania organizują przedstawiciele Samorządu Studenckiego oraz studenckich kół naukowych. Studenci zaprezentują m.in. kierunki studiów i działalność samorządu oraz kół naukowych. Opowiedzą o Wydziale Mechaniczno-Energetycznym i Politechnice Wrocławskiej, studiowaniu we Wrocławiu (zakwaterowanie, stypendia, atrakcje życia studenckiego, itp.) Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiowaniem na naszym Wydziale.

Więcej szczegółów dostępne podlinkiem: https://www.facebook.com/events/279906843228565/