Dziekanat WME na drugim miejscu w studenckim rankingu „Uśmiechnięty Dziekanat”

Data: 27.06.2024 Kategoria: Życie Wydziału

Dziekanat WME jednym z najbardziej wspierających dziekanatów. Studenci i studentki ponownie wskazali najbardziej życzliwe i gotowe do pomocy są dziekanaty.

Od 2013 r. na uczelni organizowana jest akcja ankietyzacji wśród studentów i studentek, która pozwala im ocenić swój dziekanat, opowiedzieć o swoich przeżyciach z nim związanych i pomóc tym jednostkom zmieniać się na lepsze.

Studiujący, wypełniając krótką ankietę, wyrażają swoją opinię w kilku pytaniach zamkniętych i jest też możliwość dołączenia do ankiety swojego komentarza. Działalność pracowników dziekanatów oceniają też punktami w skali od 2 do 5,5.

Na podstawie zebranych ankiet Samorząd Studencki PWr wyłania najlepszy zdaniem studentów i studentek dziekanat Politechniki Wrocławskiej, któremu nadaje tytuł Uśmiechniętego Dziekanatu.

Statuetki dla najwyżej ocenionych wręczono podczas Gali Aktywności Studenckiej. Nagrodzeni odebrali je z rąk prof. Kamila Stańca, prorektora ds. studenckich PWr i Katarzyny Geisler, członkini ds. dydaktyki i praw studenta w zarządzie Parlamentu Studentów PWr.

W tym roku – podobnie jak w poprzednich latach – pierwsze miejsce zdobył dziekanat Wydziału Matematyki ze średnią 5,42. Na drugie miejsce zasłużył dziekanat Wydziału Mechaniczno-Energetycznego, a trzecie – dziekanat Wydziału Medycznego.

dziekanat_2023.jpg

Dziekanatem W9 kieruje Ewa Zajączkowska, a pracują w nim: Monika Godzik, Agnieszka Rybszleger, Dorota Baczmańska, Karolina Bugajna, Agnieszka Tarchała, Bernadetta Herfurt-Krzywda oraz Dorota Szydłowska.

Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji znajduje się na stronie Politechniki Wrocławskiej.