„Energy Industry Mixer” - spotkanie biznesowe firm produkcyjnych i usługowych sektora energetycznego

Data: 28.02.2019 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie Wydziału

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowni Państwo,

dnia 19 marca 2019 r. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się międzynarodowe spotkanie biznesowe firm produkcyjnych i usługowych sektora elektroenergetycznego pt. „Energy Industry Mixer”. Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w panelach dyskusyjnych, które będą realizowane podczas eventu, gdzie zostanie przybliżona tematyka związana m.in. z rozwojem sektora, z efektywnością energetyczną, z odnawialnymi źródłami energii. Na miejscu będą gościć zarówno firmy i instytucje polskie, jak i włoskie; możliwe będzie poznanie tych podmiotów, które w przyszłości mogą być dobrą okazją do ubiegania się o staż lub wybór innej formy współpracy.

Więcej informacji na temat wydarzenia:.www.energymixer.eu