Hackathon AviaTech Challenge 2024

Data: 25.03.2024 Kategoria: Życie Wydziału

Hackathon AviaTech Challenge to ogólnopolskie wydarzenie mające na celu zachęcenie pasjonatów technologii, nauki i lotnictwa do współpracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami na rzecz rozwoju lotnictwa oraz pracy nad kluczowymi wyzwaniami dla branży.

Najlepsi specjaliści z branży lotniczej przed 24 godziny będą do dyspozycji uczestników, jako wsparcie w rozwoju najbardziej szalonych pomysłów, a także pomoc w łamaniu schematów. Podczas intensywnego weekendu zespoły będą pracowały nad ciekawymi projektami i otrzymają dostęp do niepublikowanych dotąd danych partnerów wydarzenia.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 maja 2024 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mielcu.

Więcej informacji znajduje się na stronie Politechniki Wrocławskiej.

fabonm1cpfu9nakyhackathon_aviatech_challenge_2024.png