Harmonogram dyplomowania i terminy egzaminów dyplomowych w semestrze letnim 2018/2019

Data: 26.06.2019 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie Wydziału

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Harmonogram dyplomowania w semestrze letnim 2018/2019

Uwaga! zgodnie z Zarządzeniem Wewnętrznym 46/2019 z dnia 24.05.2019 w sprawie procedury weryfikacji prac licencjackich, inżynierskich i magisterskich przez Uczelniany System Antyplagiatowy ulega zmianie punkt 3 Harmonogramu dyplomowania w semestrze letnim 2018/2019, tj.

Opiekun
- wysyła pracę do analizy antyplagiatowej za pośrednictwem ASAP
- zapoznaje się z raportami z badania antyplagiatowego
- wypełnia w systemie ASAP "Raport ogólny - wnioski"