II edycja Konkursu PLL LOT

Data: 01.12.2021 Kategoria: Sprawy studenckie

II edycja Konkursu dla studentów na najlepsze prace dyplomowe o tematyce lotniczej i cargo.

Polskie Linie Lotnicze LOT po raz drugi organizują Konkurs dla studentów piszących prace dyplomowe o tematyce lotniczej. Autorzy najciekawszych zgłoszeń mogą wygrać staż,  bilety lotnicze oraz nagrody pieniężne.

Regulamin dopuszcza szeroki wachlarz zagadnień: począwszy od ekologii, poprzez digitalizację i transformację cyfrową. Prace oceniane będą zostaną przez Kapitułę złożoną z wykładowców najbardziej prestiżowych polskich uczelni.

Regulamin przewiduje przyznanie trzech nagród w każdej z czterech kategorii: za pracę licencjacką, magisterską, inżynierską i podyplomową. Zwycięzcy otrzymają bilety lotnicze dla jednej lub dwóch osób, nagrody pieniężne, najlepsi zaś mogą dodatkowo liczyć na 3-miesięczny płatny staż w PLL LOT.

Do Konkursu można zgłosić prace obronione między 1 czerwca 2021 r. a 30 września 2022 r.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących konkursu, prosimy o kontakt pod adresem student@lot.pl

Więcej informacji o konkursie na www.lot.com/konkurs/

2021-lot-005-vk-post.jpg