Immatrykulacja 2022/2023

Data: 13.10.2022 Kategoria: Życie Wydziału

8 października 2022 roku Dziekan Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Prof. Piotr Szulc przyjął ślubowanie i uroczyście powitał nowych studentów Wydziału, zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Wykład inauguracyjny o Przemyśle 4.0 oraz wynikającego z tego konsekwencjami dla przyszłości zawodu inżyniera wygłosił Prezes Endress+Hauser Polska sp. z o.o. dr Maciej Sieczka.

dsc_0025.jpg

dsc_0056.jpg

dsc_0089.jpg

W imieniu Samorządu Studenckiego nowych studentów powitała Przewodnicząca Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Pani Martyna Kowalczyk.

dsc_0181.jpg

Uroczystości towarzyszyło także wręczenie Nagród i Wyróżnień Dziekana Wydziału Mechaniczno-Energetycznego. W cemeronii wziął udział Prorektor ds. studenckich Piotr Górski.

Nagrodzeni:

• Aneta Nycz (SKN PWr Solar Boat Team)
  • Szymon Sroka (Samorząd Studencki)
  • Tomasz Szczepański (Akademicki Klub Lotniczy)
  • Dawid Trzeciak (Samorząd Studencki)
  • Kornelia Woźniak (Akademicki Klub Lotniczy)
  • Konrad Zaprucki (SKN PWr in Space)

Wyróżnieni:

• Mateusz Dziedzic (Akademicki Klub Lotniczy)
  • Karol Głodziński (Samorząd Studencki)
  • Szymon Karnkowski (osiągnięcia sportowe)
  • Marcelina Ośka (Samorząd Studencki)