Konkurs na opracowanie materiałów dydaktycznych

Data: 15.10.2018 Kategoria: Życie Wydziału

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W związku z realizacją projektu ZPR PWr (Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej), Dziekan Wydziału ogłasza konkurs na opracowanie materiałów dydaktycznych do zajęć:

• Grafika inżynierska - MSN110005W
  • Pakiety obliczeniowe - MSN110006L

Pozostałe informacje o tych kursach można znaleźć w planie i programie studiów, który znajduje się na stronie Wydziału.

Osoby zainteresowane przygotowaniem materiałów dydaktycznych do wyżej wykazanych kursów, bardzo proszę o składanie w Dziekanacie konspektów do tych kursów do dnia 22.10.2018 r.