Kurs Dydaktyki Szkoły Wyższej realizowany na podstawie Zarządzenia Wewnętrznego nr 87/2017

Data: 04.06.2019 Kategoria: Życie Wydziału

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Uprzejmie informuję, że w roku akademickim 2019/2020 będzie organizowana kolejna edycja Kursu Dydaktyki Szkoły Wyższej dla pracowników naukowo - dydaktycznych i dydaktycznych Politechniki Wrocławskiej realizowanego na podstawie Zarządzenia Wewnętrznego nr 87/2017 z dnia 18 lipca 2017 roku.

Słuchaczami Kursu są pracownicy badawczo-dydaktyczni i dydaktyczni kierowani przez Dziekanów Wydziałów i Dyrektorów Studiów.

Uprzejmie proszę o delegowanie swoich pracowników do wzięcia udziału w kursie spełniających kryteria określone w wyżej wymienionym Zarządzeniu.

Zgłoszenie na kurs odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i złożenie go w Studium Nauk Humanistycznych i Społecznych Politechniki Wrocławskiej (wzór formularza zgłoszeniowego można pobrać ze strony internetowej ŚNHiS).

Ostateczny termin składania zgłoszeń mija dnia 11 czerwca 2019 roku. O kolejności przyjęcia na kurs decyduje data zatrudnienia pracownika w Politechnice Wrocławskiej.

Pracownicy zakwalifikowani do wzięcia udziału w kursie w roku akademickim 2019/2020 zostaną poinformowani o tym fakcie do dnia 30 czerwca 2019 roku.

Zajęcia dydaktyczne w ramach wyżej wymienionego kursu realizowane będą w poniedziałki. Jednocześnie uprzejmie proszę o planowanie zajęć dydaktycznych prowadzonych przez zakwalifikowanych do udziału w kursie pracowników tak, aby umożliwić im uczestnictwo w zajęciach przewidzianych w programie kursu.

Warunkiem zaliczenia Kursu Dydaktyki Szkoły Wyższej jest obecność na zajęciach w wymiarze co najmniej 80% godzin dydaktycznych przewidzianych programem.

Dodatkowych informacji dotyczących kursu udziela Ewa Bogus (tel. 071 320 34 64, e-mail: ewa.bogus@pwr.edu.pl).

DYREKTOR Studium Nauk Humanistycznych i Społecznych
dr hab. Marek Sikora, prof. PWr