Nagrody i wyróżnienia Dziekana

Data: 23.06.2021 Kategoria: Sprawy studenckie

Co roku Dziekan Wydziału przyznaje nagrody i wyróżnienia studentom, których osiągnięcia w sporcie, nauce oraz zaangażowanie na rzecz uczelni są wyjątkowe.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 23.06.2021 r. odbyło się wręczenie dyplomów nagród i wyróżnień Dziekana Wydziału Mechaniczno-Energetycznego.

Przy tej okazji wręczono również dyplomy nagród i wyróżnień Dziekana z ubiegłego roku, których studenci nie otrzymali ze względu na ograniczenia funkcjonowania uczelni.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

nagroda_dziekana_2020-2024.jpg