Młodzi naukowcy z WME laureatami konkursu Secundus

Data: 25.04.2023 Kategoria: Życie Wydziału

Poznaliśmy nazwiska laureatów czwartej edycji politechnicznego konkursu Secundus. W ramach trzynastu dyscyplin wyróżniono setkę młodych naukowców z PWr, mogących się pochwalić największą sumą wartości punktowych w publikacjach, a w 2022 roku nie mieli ukończonych 40 lat i nie posiadali habilitacji.

Pod uwagę brane były artykuły opublikowane w 2022 r. w czasopismach naukowych i recenzowanych materiałach z międzynarodowych konferencji naukowych oraz monografie naukowe.

Na liście laureatów programu SECUNDUS za 2022 r. w dyscyplinie inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka znajdują się młodzi naukowcy z Wydziału Mechaniczno-Energetycznego:

• dr inż. Anna Kisiela-Czajka
  • dr inż. Zbigniew Rogala