Od dziś wykłady specjalistów z Framatome

Data: 13.05.2024 Kategoria: Życie Wydziału

Wydział Mechaniczno-Energetyczny i Framatome – jedna z czołowych firm światowego sektora energetyki jądrowej zapraszają na serię wykładów „Nuclear steam generator”.

Spotkania z ekspertami z Framatome rozpoczną się 13 maja o godz. 9.00 w Sali Senatu (s. 241 bud. A-1) i potrwają do 17 maja.

Wstęp jest wolny dla wszystkich studentów zainteresowanych energetyką jądrową. W czasie spotkania przedstawiciele Framatome opowiedzą nie tylko o wytwornicach pary w elektrowniach jądrowych, ale także o możliwościach rozwoju kariery zawodowej.

Wszystkie wykłady i prezentacje zostaną wygłoszone w języku angielskim. Harmonogram wykładów:

p1.png

p2.pngp3.png