Ostateczna lista rankingowa do Programu stażowego

Data: 12.06.2019 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie Wydziału

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Data: 23.05.2019
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska

Szanowni Państwo,
Biuro Projektu / Wydział publikuje Listę Rankingową do Programu Stażowego w ramach projektu „ZPR PWr – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej” – Moduł 3.
Podpisywanie umów nastąpi od 17.06.2019, będziemy kontaktować się z Państwem, w celu umówienia spotkań, drogą mailową(mail studencki) oraz telefonicznie.
Proszę wziąć pod uwagę, że będziemy kontaktować się w pierwszej kolejności z tymi z Państwa, którzy wybrali pierwszy termin odbywania staży ( 01.07.2019-31.08.2019).