Otwarty nabór do programu treningowego w Wroclaw Aircraft Maintenance Services

Data: 13.12.2023 Kategoria: Oferty pracy

grafika_ogloszenie_wams.jpg

Wroclaw Aircraft Maintenance Services sp. z o.o. zapewnia obsługę techniczną samolotów Boeing 737-700 dla Ryanair, największej linii lotniczej w Europie. Dzięki wysoce wykwalifikowanym i doświadczonym inżynierom, którzy są siłą napędową wiodących w branży rekordów bezpieczeństwa, wszystkie samoloty Ryanair latają z najwyższą wydajnością i sprawiają, że pasażerowie docierają do miejsc docelowych na czas.

W usytuowanym na terenie Portu Lotniczego Wrocław S.A. hangarze obsługi ciężkiej Ryanair pojawiła się nowa możliwość współpracy. Obecnie mamy otwarty nabór do programu treningowego skierowanego do kandydatów chcących rozpocząć swoją ścieżkę kariery w lotnictwie.

Osoba na stanowisku Asystenta Mechanika Lotniczego na początek zostanie przeprowadzona przez wiele szkoleń, a do jej obowiązków należeć będzie:

• praca z dokumentacją techniczną, procedurami,
  • praca z systemem AMOS,
  • pomoc mechanikom i inżynierom w codziennych naprawach samolotów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

• zdolności manualne, precyzja oraz dbałość o szczegóły poparte doświadczeniem zawodowym lub prywatnym,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym pozwalającym na swobodną komunikację i pracę z dokumentacją,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 6/4, 12h zmiany.

Mile widziane:

• zainteresowanie branżą lotniczą.
  • podstawowa znajomość materiałów stosowanych w lotnictwie.
  • znajomość rysunku technicznego.

Zapewniamy:

• trzy miesięczny program treningowy, który pozwala na efektowne uzyskanie wiedzy niezbędnej do awansu na stanowisko Mechanika Lotniczego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony po 3 miesiącach okresu próbnego,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych.
  • międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy,
  • dofinansowanie do odzieży roboczej oraz okularów korekcyjnych,
  • parking dla pracowników,
  • prywatna opieka medyczna,
  • program poleceń pracowniczych,
  • spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane udziałem w programie proszone są o przesłanie swojego CV na adres: wamsrecruitment@ryanair.com – nabór trwa przez cały rok.

Czekamy na Ciebie!