Profesor Maciej Chorowski zaprasza do współpracy

Data: 04.11.2019 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie Wydziału

Profesor Maciej Chorowski z Zespołem informują o planach utworzenia, z początkiem roku 2020, Katedry Kriogeniki i Inżynierii Lotniczej.

Katedra będzie kontynuowała prace badawcze prowadzone w dotychczasowej Katedrze Inżynierii Kriogenicznej, Lotniczej i Procesowej, poszerzone m.in. o symulacje procesów energetycznych zastosowania sztucznej inteligencji.

Zapraszamy do współpracy.

Osoby zainteresowane profilem naukowym katedry prosimy o kontakt z Kierownikiem Katedry (maciej.chorowski@pwr.edu.pl) lub Z-cą Kierownika (krzysztof.tomczuk@pwr.edu.pl).