Realizacja zajęć w semestrze zimowym 2020/2021

Data: 15.09.2020 Kategoria: Sprawy studenckie

Informujemy, że na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych zajęcia prowadzone będą w formie mieszanej, łączącej tryb zdalny i tradycyjny. Rozkłady zajęć dostępne są na portalu Edukacja.CL. Zajęcia, które będą prowadzone w trybie zdalnym mają przypisaną salę wirtualną (A-4).

Zajęcia zorganizowane dla studentów 1 semestru studiów stacjonarnych i niestacjonarnych będą prowadzone tylko w trybie zdalnym.