Rekrutacja na studia II stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym

Data: 03.01.2020 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie Wydziału

Oferta dydaktyczna na semestr letni 2019/2020

Terminarz rekrutacyjny:

- od 17 grudnia 2019 do 11 lutego 2020 (zamknięcie portalu o godzinie 11.00) rejestracja kandydatów w systemie JSOS
- od 3 do 11 lutego 2020 składanie dokumentów przez kandydatów w godzinach 9.00 - 14.00,
                                      w sobotę 08.02 dokumenty będą przyjmowane w godzinach 9.00 - 12.00
                                      (w niedzielę 9.02 Dział Rekrutacji będzie nieczynny)
Przy rekrutacji na studia stacjonarne II stopnia proszę pamiętać o złożeniu wypełnionego kwestionariusza wyboru specjalności (druk nie jest wymagany jedynie przy rekrutacji na kierunek Mechanika i budowa maszyn w języku angielskim).
- od 12 do 13 lutego 2020 ocena dorobku, rozmowy kwalifikacyjne, egzaminy przeprowadzane przez Wydziałowe Komisje Kwalifikacyjne (jeżeli dotyczy)
- 14 lutego 2020 ogłoszenie list przyjętych i nieprzyjętych na dany kierunek studiów

- do 18 lutego 2020 pojawi się na portalu Edukacja.CL informacja o przydzieleniu do specjalności (w skrócie Przedmiotu kształcenia (PK) zostanie dodany skrót specjalności zgodnie z poniższym oznaczeniem:

Na studiach stacjonarnych:

Na kierunku Energetyka
- CCK – Chłodnictwo, ciepłownictwo i klimatyzacja
- NTE – Nowoczesne technologie energetyczne

Na kierunku Energetyka w języku angielskim
- CAE – Computer aided mechanical and power engineering
- RSE – Renewable sources of energy

Na kierunku Mechanika i budowa maszyn energetycznych
- IAP – Inżynieria i aparatura procesowa
- ILO – Inżynieria lotnicza
- MUE – Maszyny i urządzenia energetyczne

Na kierunku Mechanika i budowa maszyn energetycznych w języku angielskim
- RAC – Refrigeration and cryogenics

Na studiach niestacjonarnych:

Na kierunku Energetyka:
- OZE – Odnawialne źródła energii
Na kierunku Mechanika i budowa maszyn:
- MUE – Maszyny i urządzenia energetyczne

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Działu Rekrutacji.

Kandydaci, którzy zostaną wpisani na listę studentów będą zobowiązani do zgłoszenia się do Dziekanatu Wydziału z dowodem osobistym w celu podpisania ślubowania w dniach:
- 26 lutego 2020 r. w godz. 9.00 – 13.00 (studia stacjonarne)
- 29 lutego 2020 r. w godz. 8.00- 9.00 (studia niestacjonarne)

Dodatkowe informacje dla kandydatów podejmujących studia II stopnia od semestru letniego 2019/2020 dostępne będą na stronie wydziałowej.