Rekrutacja uzupełniająca do projektu POWER

Data: 15.01.2020 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie Wydziału

Serdecznie zapraszamy do rekrutacji uzupełniającej na:
- warsztaty zawodowe z zakresu obliczeń numerycznych MES (15 spotkań – semestr letni)
- warsztaty zawodowe z zakresu obliczeń numerycznych CFD (15 spotkań – semestr letni)
- szkolenie certyfikowane (MES dla praktyków) (maj 2020 r.)
- wizytę studyjną w Geotermii Podhalańskiej (2dni – maj 2020 r.)
- wizytę studyjną w Centrum serwisowania i napraw silników samolotowych XEOS w Środzie Śląskiej (czerwiec 2020)

Wszystkie potrzebne informację znajdą Państwo na stronie projektu.

Zaświadczenie z dziekanatu potwierdzające status studenta oraz z wyliczoną średnią arytmetyczną ocen zostanie przekazanie przez dziekanat Wydziału do biura projektu.