SPOTKANIE Z EKSPERTAMI "Jak to się buduje? - Elektrownia"

Data: 20.11.2018 Kategoria: Sprawy studenckie

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zapraszamy 23 listopada br. na wykłady organizowane przez firmę ELEMONT sp. z o.o.

11:00 TOMASZ JAKUBOWSKI PSE S.A., Dyrektor realizacji CCGT Płock - Budowa Nowoczesnych bloków energetycznych

12:00 ZBIGNIEW WIEGNER POLIMEX/ MOSTOSTAL/ GE Dyrektor konsorcjum budowy bloków 5, 6 Elektrowni Opole - Wyzwania nowoczesnego budownictwa energetycznego na przykładzie Budowa Bloków 5 i 6 Elektrowni Opole oraz Elektrowni Jądrowej Olkiluoto.

13:00 WOJCIECH WAŁACH, ANDRZEJ NITARSKI Elemont Sp. z o.o. - Najlepsze Dostępne Technologie w Ochronie Środowiska – Instalacje Oczyszczania Spalin

MIEJSCE: H-14 Politechniki Wrocławskiej, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 40, 50-370 Wrocław

grafika.png