Studiuj energetykę jądrową w Korei Południowej

Data: 20.05.2022 Kategoria: Sprawy studenckie

W ramach współpracy pomiędzy KINGS (KEPCO International Nuclear Graduate School) a Wydziałem Mechaniczno-Energetycznym istnieje możliwość wyjazdu na jeden semestr studiów do Republiki Korei (Korea Południowa). Oferta skierowana jest przede wszystkim do studentów drugiego stopnia, którzy chcieliby podnieść swoje kompetencje/poszerzać wiedzę w zakresie energetyki jądrowej. Wyjazd jest możliwy dzięki podpisanej w 2020 roku umowy z KINGS o współpracy naukowej, wymianie studenckiej, wspólnym nadawaniu stopni, itp.

Studia zaplanowane są w okresie 29 sierpnia – 16 grudnia 2022 r. Koszty podróży oraz pobytu na czas trwania studiów pokrywa strona koreańska. Liczba miejsc jest ograniczona (max. 2 osoby).

UWAGA! Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 27 maja 2022 r.

Więcej informacji udziela dr inż. Wojciech Zacharczuk (Katedra Techniki Cieplnej, Zespół Energetyki Jądrowej)
e-mail: wojciech.zacharczuk@pwr.edu.pl

kings.jpg