Stypendium solidarnościowe

Data: 04.05.2022 Kategoria: Sprawy studenckie

Szanowni Studenci,

Rada Miejska Wrocławia na sesji w dniu 24 marca 2022 r. podjęła na wniosek Prezydenta Wrocławia uchwałę o ustanowieniu nowego rodzaju stypendium - stypendium solidarnościowego. Stypendium to przeznaczone jest dla studentów i doktorantów studiujących na wrocławskich uczelniach publicznych i niepublicznych, którzy angażują się w działania na rzecz wolności obywatelskich oraz przemian demokratycznych w Europie i na świecie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami (uchwała, regulamin, wniosek)