Tytułu Honorowego Miles Energeticae dla Prof. dr hab. inż. Haliny Pawlak-Kruczek

Data: 29.05.2020 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie Wydziału

Podczas Międzynarodowej XIII Konferencji Kotłowej ICBT 2018 „AKTUALNE PROBLEMY BUDOWY I EKSPLOATACJI KOTŁÓW” organizowanej przez Instytut Maszyn i Urządzeń Energetycznych Politechniki Śląskiej, przy współudziale RAFAKO SA, Sumitomo SHI FW Energia Polska i Urzędu Dozoru Technicznego odbyła się uroczysta ceremonia nadania Tytułu Honorowego Miles Energeticae osobom zasłużonym dla rozwoju polskiej energetyki i przemysłu kotłowego.

Wyróżnioną tym zaszczytnym tytułem, przyznawanym przez Radę Naukowo-Programową ICBT oraz Kapitułę Tytułu Honorowego Miles Energeticae, odznaczono Panią Prof. dr hab. inż. Halinę Pawlak-Kruczek. Wszyscy uhonorowani otrzymali pamiątkową szablę oraz certyfikat z pieczęcią.

Międzynarodowa Konferencja Kotłowa ICBT, odbywająca się w cyklu czteroletnim, jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży energetycznej w naszym kraju.

medal_energetykow_polskich.jpg