Współpraca z Uniwersytetem Tohoku

Data: 27.11.2020 Kategoria: Życie Wydziału

Po ponad pięciu latach owocnej współpracy dniu 24 listopada 2020 roku Wydział Mechaniczno-Energetyczny Politechniki Wrocławskiej podpisał kolejną ramową umowę w współpracy z Uniwersytetem Tohoku, Japonia. Porozumienie pierwszy raz zostało podpisane w 2014 i dotyczy wymiany studentów. Uniwersytet Tohoku to jeden z prestiżowych, państwowych uniwersytetów w Japonii, z siedzibą w mieście Sendai, w prefekturze Miyagi.

signing_ceremony_ifs_tohoku_uni_japan_nov_24_2020.jpg

Moment podpisania ramowej umowy o współpracy. Na zdjęciu (od lewej):  Prof. Tetsuya Uchimoto, Dyrektor Prof. Kaoru Maruta, Prof. Jun Ishimoto. Na drugim planie: Główny menadżer: Pan Asakura