Wybór specjalności dla studentów 4 semestru kierunku Energetyka

Data: 22.03.2023 Kategoria: Sprawy studenckie

W terminie od 10.04.2022 r. do 14.04.2022 r. studenci 4 semestru studiów stacjonarnych I-stopnia, studiujący na kierunku Energetyka, będą mieli możliwość wyboru specjalności na portalu Edukacja.cl w zakładce „wybór specjalności” (podział na specjalności od 5 semestru studiów).

Należy wybrać jedną ze specjalności:
- Energetyka rozproszona (ENR)
- Energetyka zawodowa (ENZ)

Nie ma wymogu drukowania deklaracji, ani przesyłania jej do dziekanatu.

W przypadku zbyt dużej liczby chętnych na daną specjalność, o kwalifikacji zadecyduje średnia ważona z dotychczasowego przebiegu studiów.

Studenci, którzy samodzielnie nie dokonają wyboru zostaną przydzieleni na specjalność administracyjnie.

W dniu 3 kwietnia 2023 r. (poniedziałek) o godz. 11.15 na wykładzie z Maszyn przepływowych zostaną zaprezentowane obie specjalności. Szczególnie zapraszamy na ten wykład osoby, które jeszcze nie mają sprecyzowanych planów związanych z wyborem specjalności.

Informacja o zakwalifikowaniu do specjalności zostanie przekazana poprzez portal Edukacja.cl do dnia 19.04.2023 r.

Składanie odwołań w dziekanacie – do 21.04.2023 r.

dr hab. inż. Tomasz Hardy, prof. uczelni

Prodziekan ds. kształcenia