Wybór specjalności na studiach stacjonarnych I stopnia - kierunek MBE i MBM

Data: 10.11.2020 Kategoria: Sprawy studenckie

W dniach 3 – 15 listopada 2020 r. studenci III semestru studiów stacjonarnych I stopnia, studiujący na kierunku Mechanika i budowa maszyn energetycznych oraz Mechanika i budowa maszyn mają możliwość wyboru specjalności (podział na specjalności od IV semestru studiów):
• Inżynieria cieplna (INC)
• Inżynieria lotnicza (ILO) - max. 30 miejsc

Na portalu Edukacja.cl należy wygenerować DEKLARACJĘ (zakładka: wybór specjalności).
W deklaracji proszę podać tylko jedną specjalność. Kopii deklaracji wyboru specjalności nie składa się w dziekanacie.

Liczba miejsc na specjalności ILO jest limitowana. O kolejności miejsc na liście rankingowej decyduje średnia ważona z dotychczasowego przebiegu studiów.

Studenci, którzy nie dokonają wyboru specjalności, zostaną administracyjnie przydzieleni do specjalności, na której są wolne miejsca.

Informacja o zakwalifikowaniu do specjalności zostanie przekazana poprzez portal Edukacja.cl w terminie do 20 listopada 2020 r.
W przypadku niezakwalifikowania na deklarowaną specjalność, student może złożyć pisemne odwołanie w terminie do 27 listopada 2020 r.
Odwołania można składać w dziekanacie Wydziału (pok. 245 bud. A-1) lub przesłać skan podpisanego odwołania na adres e-mail: Andrzej.Tatarek@pwr.edu.pl

Prodziekan ds. studenckich
dr inż. Andrzej Tatarek, prof. uczelni