Wybory uzupełniające do Rady Wydziału Mechaniczno-Energetycznego

Data: 18.06.2018 Kategoria: Życie Wydziału

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W imieniu Komisji Wyborczej  Wydziału W-9, uprzejmie zapraszamy na wybory uzupełniające do Rady Wydziału Mechaniczno-Energetycznego, w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

1. W grupie nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego (1 brakujący wakat spowodowany  zmianą liczby pracowników samodzielnych)

2. W grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi (1 brakujący wakat spowodowany  zmianą liczby pracowników samodzielnych)

Oba zebrania odbędą się 28.06.2018 w sali 263. Pierwsze o godzinie 13:00, a drugie o 14:00.