Wydziałowy Dzień Aktywności Studenckiej

Data: 21.03.2019 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie Wydziału

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Data: 21.03.2019
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska
Godzina: 10:00 - 14:00

pokaż na mapie

Zapraszamy na Wydziałowy Dzień Aktywności Studenckiej w godzinach 10.00 - 14.00 w holu budynku A4 ("Stara Kotłownia")

Zaplanowane są między innymi dwa spotkania:
- godz. 11.15 sala 361 bud. A4
Prezentacja multimedialna Wydziału Mechaniczno-Energetycznego, prezentacja multimedialna organizacji studenckich działających na Wydziale (Samorząd Studencki, studenckie koła naukowe). Od godz. 12.00 zwiedzanie wybranych laboratoriów wydziałowych.
- godz. 12.15 sala 361 bud. A4
Prezentacja multimedialna Wydziału Mechaniczno-Energetycznego, prezentacja multimedialna organizacji studenckich działających na Wydziale (Samorząd Studencki, studenckie koła naukowe). Od godz. 13.00 zwiedzanie wybranych laboratoriów wydziałowych.