Wyniki rekrutacji do Programu Stażowego

Data: 20.05.2019 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie Wydziału

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowni Państwo,

Biuro Projektu / Wydział publikuje Wstępną Listę Rankingową do Programu Stażowego w ramach projektu „ZPR PWr – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej” – Moduł 3.
Proszę wziąć pod uwagę, że wybrane przez Państwa firmy (wskazane poniżej), zgodnie z opcją nr 1 (Baza pracodawców), wymagają rozmowy kwalifikacyjnej do zamknięcia procesu rekrutacyjnego:
- PORT LOTNICZY WROCŁAW
- ZEC SERVICE
- XTPL S.A.
- MX3
W związku z powyższym, osoby które wybrały którekolwiek ze wskazanych miejsc stażowych powinny zgłosić się do firmy, a następnie umówić się na rozmowę kwalifikacyjną – rozmowy powinny się odbyć jak najszybciej, maksymalnie do dnia 29.05.2019 r.
Osoby, zakwalifikowane do Programu stażowego są zobowiązane potwierdzić e-mailem na adres karolina.napieralska@pwr.edu.pl chęć udziału w stażu w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania informacji o zakwalifikowaniu się do programu stażowego. Brak informacji w wyznaczonym terminie traktuje się jako rezygnację z udziału i zwolnienie miejsca na podstawowej liście rankingowej.