XV Konferencja Młodzi w Energetyce

Data: 20.03.2023 Kategoria: Sprawy studenckie

Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XV Konferencji Młodzi w Energetyce, która odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2023 roku na terenie Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej. Organizowana cyklicznie przez Wydział Mechaniczno-Energetyczny Politechniki Wrocławskiej, stanowi ona naukowe, wielopokoleniowe forum dyskusyjne dedykowane studentom, doktorantom, kołom naukowym, młodym naukowcom i pasjonatom techniki podejmującym na co dzień tematy związane z szeroko rozumianą energetyką.
Organizatorzy najbliższej edycji konferencji przygotowali bogatą ofertę sesji referatowych, paneli dyskusyjnych, akcji wydawniczych, wykładów gościnnych oraz wydarzeń towarzyszących. Udział w niej stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania wyników swoich badań lub analiz, poszerzenia dorobku publikacyjnego, nawiązania kontaktów z przedstawicielami świata nauki i przemysłu oraz zapoznania się z ofertą badawczo-rozwojową uczestniczących w konferencji naukowców i entuzjastów.
Istnieje możliwość zaprezentowania swoich prezentacji zarówno stacjonarnie, jak i w sposób zdalny, a także do biernego udziału w obradach.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie https://kme.pwr.edu.pl/ – zapisy trwają do 31 marca 2023 roku.
Konferencja dofinansowana ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Doskonała Nauka”.